Сільський голова

Михайло Іванович Оліферчук народився 1 січня 1966 року в селі Боровне Камінь-Каширського району в родині колгоспників.

Після закінчення школи навчався у Луцькому професійно-технічному училищі № 1, де отримав спеціальність оператора автоматичних ліній верстатів та установок.

• З 1984 до 1986 року проходив строкову службу в армії. Вищу освіту здобув у Києві, закінчив агрономічний факультет Української сільськогосподарської академії.
  • За фахом працював у колгоспі, а пізніше – в КСП «Стохід».
  • У 2001 році вперше обраний на посаду Боровненського сільського голови. З того часу вже 4 рази поспіль громада  обирає його очільником сільської ради.
  • Учасник АТО. Був мобілізований у 2014 році. Проходив службу в 51-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ на території Луганської та Донецької областей (в тому числі – під Іловайськом).
  • Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Одружений. Дружина Оліферчук Людмила Григорівна — завідувач ФАПу в селі Боровне.

Подружжя має 3 дітей.

Контактний номер: