Оголошення!!!

Дата: 21.02.2020 10:35
Кількість переглядів: 65

Державна екологічна інспекція у Волинській області повідомляє Вас,що у весняний період триває торгівля ранньоквітучими об'єктами рослинного світу,в тому числі рослин занесених до Червоної книги України,які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення:підсніжник білосніжний(звичайний),білоцвіт весняний,шафран Гейфелів,черемша(цибуля ведмежа)конвалія звичайна.Відповідальність за вказане правопорушення,передбачена частинами 1,2 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення(Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу).

Виконком Гуто-Боровенської сільської ради