Перший турнір в об'єднанні

Дата: 25.03.2019 20:53
Кількість переглядів: 95

24 березня, у с. Житнівка на території Гуто-Боровенської ОТГ відбувся футбольний турнір.

У змаганні взяли участь 4 футбольні команди: с. Житнівка. с. Боровне, с. Оленине, с.  Гута-Боровенська.  Перемогу здобула футбольна команда села Боровне, виборовши її у села Житнівка уже за результатами пенальті.

на фото ФК Боровне

Спостерігаючи за майстерністю наших футболістів та аурою, що панувала на стадіоні, то одразу можна зрозуміти, що для них  – це не тільки гра, а ще й спосіб життя, запекла боротьба та відпочинок.

На завершення турніру виступили з вітальними словами Олександр Віталійович Сидорук та Віктор Васильович Пилипчук, які вручили переможцям та учасникам грамоти з призами у вигляді м?ячів. Було домовлено неодноразово проводити подібні турніри, які не лише сприятимуть популяризації фізичної культури серед молоді, а й налагодженню дружніх стосунків уже об?єднаних  населених пунктів.

Результати турніру:

ФК Боровне – ФК Оленине (10:2)

ФК Житнівка – ФК Гута-Боровенська (2:0)

ФК Оленине – Гута-Боровенська (2:3)

Фінал:

ФК Боровне – ФК Житнівка (2:2) за результатами пенальті (3:4).